PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Manicure klasyczny
Każda kobieta marzy o pięknych i zadbanych dłoniach, dlatego też panie tak często decydują się na profesjonalny manicure metodą tradycyjną. Zastosowanie specjalistycznych cążków, mini frezarek i pilników pozwala na dokładne usunięcie skórek wokół paznokcia i nadanie mu pożądanego kształtu, w tym również kształtu, którego nie narzuca naturalny profil palca i płytki paznokciowej.

 

Manicure hybrydowy

Zabieg ten jest rozszerzeniem tradycyjnego manicure o lakierowanie paznokci lekiero-żelem shellac. Lakier ten dopiero pojawił się na rynku kosmetycznym, a jego innowacyjność polega na tym, że łączy cechy tradycyjnego lakieru do paznokci i właściwości żelu.
Shellac poprawia wygląd dłoni, wzmacnia płytkę paznokcia, dzięki czemu panie mogą cieszyć się długimi i mocnymi paznokciami. Co więcej, manicure hybrydowy to zabieg błyskawiczny z tego względu, że nie wymaga suszenia paznokci. Przy tym jest on niezwykle trwały, a paznokcie prezentują się nienagannie nawet przed dwa tygodnie.

Używamy produktów najwyższej jakości firmy Indigo oraz Semilac.

 

Pedicure
Zabieg przeprowadzany jest przy zastosowaniu nowoczesnej frezarki, dzięki czemu przebiega szybko i bezboleśnie, a pozwala na usuwanie zrogowaciałego naskórka ze stóp i okolic paznokci, nie powodując przy tym skaleczeń. To sprawdzony sposób na szybką poprawę kondycji i wyglądu Twoich stóp.